KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TYP Kura Çekimi
![TYP Kura Çekimi](/meb_iys_dosyalar/2019_10/04155313_MAnset.jpg)
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında yapılan sözleşme kapsamında Müdürlüğümüze bağlı okullarda İşkur Toplum Yararına Program ( TYP) kapsamında istihdam edilecek katılımcılar için 02.10.2019 saat 10:00 da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.