TYP İŞE GİRİŞ İŞLEMLERİ HAKKINDA
![TYP İŞE GİRİŞ İŞLEMLERİ HAKKINDA](/meb_iys_dosyalar/2021_08/28132417_19162209_TYP.jpg)
Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çekilen TYP noter kurası sonucunda İlçemiz okullarında çalışmaya hak kazanan personellerimizin (Kura Sonuç Listesi İçin Tıklayınız.), aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte 06/09/2021 Pazartesi günü saat 12.00'ye kadar Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir.
İSTENEN BELGELER:
1- Kimlik Fotokopisi
2- Adli Sicil Kaydı (Sabıka Kaydı) - e-Devlet Üzerinden Alınacak
3- Sağlık Beyan Formu: Formu İndirmek İçin Tıklayınız.
4- Aynı hanede ikamet eden kişilerden çalışan veya emekli vb. Ek-1 Taahhütnamede belirtilen ücretlerden ulaşılabilen son döneme ait gelir belgesi.
5- İŞKUR Katılımcı Taahhütnamesi (1 ve 2. sayfanın altına adaylar paraf atacak, son sayfa aday tarafından imzalanacaktır.) Taahhütnameyi İndirmek İçin Tıklayınız.
6- Hane Halkı aylık gelirinin asgari ücretin 1,5 katını aşmadığı ve TYP'ye katılma şartlarına uygun olunduğuna dair taahhütname. Taahhütnameyi İndirmek İçin Tıklayınız.
Not: Adaylar 06/09/2021 Pazartesi günü okullarında göreve başlayacaklardır.