KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Toplum Yararına Programı Katılımcı Başvuru Duyurusu
![Toplum Yararına Programı Katılımcı Başvuru Duyurusu](/meb_iys_dosyalar/2021_08/28132417_19162209_TYP.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Toplum Yararına Programı kapsamında Müdürlüğümüze bağlı okullarda bakım, onarım ve temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden 9 personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 01/09/2021 Çarşamba günüdür. Çalışacak personellerin belirlenmesi için Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde noter kurası çekilecektir.