KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Toplum Yararına Programı Katılımcı Başvuru Duyurusu
Toplum Yararına Programı ile İlçemiz okullarında bakım, onarım ve temizlik işlerini yapmak üzere 8 personel alınacaktır.![Toplum Yararına Programı Katılımcı Başvuru Duyurusu](/meb_iys_dosyalar/2017_09/19162209_TYP.jpg)
Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Müdürlüğümüz arasında imzalanan sözleşme gereğince Müdürlüğümüze bağlı okullardaki bakım, onarım ve temizlik işlerini yapmak üzere 8 personel alınacaktır. Başvurular 23.09.2019-27.09.2019 tarihleri arasında alınacaktır. Geçerli başvurular arasından Noter Yöntemi ile Hanönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda 02.10.2019 tarihinde saat 10.00´da seçim yapılacaktır. Genel bilgiler aşağıdaki ek dosyada yer almaktadır.