KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOPLUM YARARINA PROGRAM ( TYP ) BAŞVURULARI
Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında imzalanan Toplum Yararına Program (TYP) proje sözleşmesi kapsamında okul ve kurumlarda görev yapacak personellerin tespiti için Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 24/08/2022-28/08/2022 tarihleri arasında başvurularını e-devlet, İŞKUR e-şube, Alo 170 kanalları üzerinden elektronik ortamda yapabileceklerdir.![TOPLUM YARARINA PROGRAM ( TYP ) BAŞVURULARI](/www/images/mansetresim.png)