KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOPLUM YARARINA PROGRAM KATILIMCI DUYURUSU
İŞKUR İl Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında 28.09.2015 tarihinde Toplum Yararına Programı imzalanmıştır. Bu kapsamda Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda çalışmak üzere 5 kişi Noter Kurası ile belirlenecektir. Kura 12.10.2015 taihinde Pazartesi günü yapılacaktır.Başvurular 8 Ekim tarihine kadar devam edecektir.![TOPLUM YARARINA PROGRAM KATILIMCI DUYURUSU](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_02144548_20150928_174431.jpg)