KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinop Akgöl Doğa Yürüyüşü
![Sinop Akgöl Doğa Yürüyüşü](/meb_iys_dosyalar/2019_07/02100701_FB_IMG_1562049333729.jpg)
Öğretmenlerin Mesleki Çalışma Programı kapsamında 21 Haziran 2019 Cuma günü, İlçe Kaymakamımız Hasan DOĞAN ve İlçemiz eğitim öğretim kurumlarındaki tüm öğretmen, idareci ve memurlarımızın katılımı ile piknik ve doğa yürüyüşü etkinliği düzenlendi. Müdürlüğümüz tarafından koordine edilen etkinlikte Akgöl ve İnaltı mağaraları ziyaret edildi.