KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Dolandırıcılık Eğitimleri
İlçemiz Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda İlçe Emniyet Müdürlüğünce Dolandırıcılığa karşı alıncak tedbirler konusunda eğitimler verildi.![Okullarımızda Dolandırıcılık Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_14090625_manet.jpg)
İlçemiz Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulunda veli ve öğrencilere yönelik olarak iletişim yolu ile dolandırıcılık konulu slaytlar, video ve görseller izlettirilerek gerekli bilgilendirme yapıldı.