KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Sude Sılanur KORKMAZ´dan Büyük Başarı

İlçemiz Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Sude Sılanur KORKMAZ´ın Kader Birliği adlı eseri Türkiye geneli 43 eser arasına girerek kitap olarak yayımlanmaya hak kazandı.
Öğrencimiz Sude Sılanur KORKMAZ´dan Büyük Başarı

Muğla Bilim ve Sanat Merkezi Türkçe Öğretmeni Burcu HIZIR tarafından düzenlenen ve bir etwinning projesi olan Öykü Öykü Türkiyem adlı projenin 43 katılımcısından biri de İlçemiz Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu 8-A sınıfı öğrencisi Sude Sılanur KORKMAZ oldu. Yurdumuzun dört bir yanında bulunan doğal ve tarihi güzellikleri tanıtmak, öğrencilere yazma ve kitap sevgisi kazandırmak amacıyla yola çıkılan bu proje “Öykü Öykü Türkiye’m” adlı kitabın basılmasıyla hayat buldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN, yazarlık yolunda ilerleyen öğrencimize hediyesini takdim ederken, öğrencimize proje boyunca danışmanlık yapan Müdür Yardımcısı Goncagül AYVAOĞLU´na teşekkür etti.

27-03-2018

 

 

27-03-2018

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.