KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SERKAN DEMİRKIRAN’IN 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN´ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı.
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SERKAN DEMİRKIRAN’IN 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

 Kıymetli öğretmenlerimiz;

Çocuklarımızı umutlu, mutlu, bilinçli yetiştirmek ülkemizin geleceği adına önemli bir görevdir. Yeni eğitim öğretim yılına başlayan öğrencilerimizin heyecan ve mutluluğu bizleri besleyen en değerli duygulardır. Saf yürekleri, tertemiz zihinleri, ışıl ışıl umut dolu gözleriyle bizlere emanet edilen çocuklarımızın her zaman  bizlerin şefkatine, anlayışına, bilgisine, desteğine, umuduna, vicdanına ihtiyacı olduğunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Kutsal mesleğimizin gerektirdiği sorumluluk bilinciyle yaklaşacağımız her öğrencinin en iyi şekilde yetişmesi temel ilkemiz olmalıdır. Bu sorumluluğa her zaman her şartta ortak olacağımızı bilmenizi isterim.

 

Sevgili öğrenciler;

Okulda hem yeni bilgiler öğrenecek, yeni arkadaşlıklar edinecek hem de çok eğlenceli ve unutamayacağınız zamanlar geçireceksiniz. Hayat rotanız okul sıralarından, koridorlarından, öğretmenlerinizin emeklerinden geçecektir. Başarıya ulaşmada en önemli unsur düzenli ve sistemli çalışma olduğunu unutmayın. Okuma kültürü ise bu işin en başında gelir. Kitaplar sizleri farklı ufuklara taşır. Sizlere her zaman inanıyor ve güveniyoruz.

 

Değerli velilerimiz;

Uzun, yorucu ve meşakkatli yolculukta sizlerin desteğini çok önemsiyoruz. Sizlerin desteği olmadan yapılan tüm çalışmalar, gerçekleştirilen tüm faaliyetler eksik kalmaya mahkûmdur. Evlatlarımızın ve ülkemizin geleceği için el ele verip var gücümüzle çalışmalıyız. Unutulmamalıdır ki dünyaya, insanlığa bırakacağımız en büyük miras, yetiştirdiğimiz evlatlarımız olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim çalışanlarına mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                    Serkan DEMİRKIRAN 

                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.