KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz personeli VHKİ Uğur ÇOTUK' a Veda
2016 Yılından itibaren Müdürlüğümüzde VHKİ olarak görev yapan ve İlimiz Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Uğur ÇOTUK adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve okul/kurum idarecilerinin katılımı ile veda yemeği düzenlendi. Müdürlüğümüz adına söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN, başarılı, disiplinli, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı Uğur ÇOTUK'a teşekkür ederek yeni çalışma hayatında kendisine başarılar diledi.![Müdürlüğümüz personeli VHKİ Uğur ÇOTUK' a Veda](/meb_iys_dosyalar/2021_12/02090834_WhatsApp_Image_2021-12-02_at_09.01.50.jpg)