KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Ve Teknik Eğitiminde Okul Sektör İşbirliği Toplantısı Yapıldı

12/10/2018 Cumartesi günü saat 14.00´te İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Sektörün önde gelen isimleri ile Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.
Mesleki Ve Teknik Eğitiminde Okul Sektör İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Mesleki ve teknik eğitim alanında yapılacak çalışmalarda sektör, ilgili meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin desteğini alarak, katılımcılık ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde daha nitelikli bir mesleki ve teknik eğitimi gerçekleştirmek amacıyla kurulan İlçemiz Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu 12/10/2018 Cuma günü saat 14.00´te İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde toplandı. Toplantıya; İlçe Belediye Başkanı Serkan UÇAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN, İlçe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Metin YAMALI, İlçe Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Yusuf YILMAZ, Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Fatih ÖZBAY, ACACİA Maden İşletme Müdürü Veli GÖKDERE ve ACACİA Maden Halkla İlişkiler Müdürü Halime TALİGACI CANER katıldı. Toplantı sonucunda İlçemizdeki tek Mesleki ve Teknik Eğitim Okulu olan Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesindeki Büro Yönetimi ve Maden Bölümü öğrencilerinin desteklenmesi, özellikle maden bölümünün imkanlarının geliştirilmesi, eksikliklerin giderilmesi ve daha nitelikli bir eğitim verilmesi konularında işbirliği yapılmasına karar verilerek 15 maddelik tutanak imza altına alınmıştır.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.