Mayıs Ayı DÖGEP Toplantısı
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Mayıs ayı toplantısı düzenlendi.![Mayıs Ayı DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/30153951_IMG-20190530-WA0021.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Mayıs ayı toplantısı İlçemiz Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulunda düzenlendi. Toplantıya İlçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri, İHL ve İHO Meslek Öğretmenleri ve İHL Arapça Öğretmenlerinden oluşan 4 kişi katıldı. Toplantının sunumu İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı olan aynı zamanda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olan Muhammet Emin Arslan tarafından yapıldı. Toplantıda; Tarihî veriler ışığında kültür ve medeniyetimizdeki anlayışın düşünceye, insana, sosyal hayata, eğitime, bilim kurumlarına, şehire, sanata, mimariye, dil ve edebiyata yansımaları konuları üzerinde duruldu.