KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN MÜNAZARA
İlçemiz Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde sınıflar arası münazara yarışması düzenlendi.![LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN MÜNAZARA](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_16104443_baslik.jpg)
Öğrencilerimizin; kendilerine güven duyma ve sorumluluk duygularını geliştirme, kendilerini ifade edebilme, fikir üretme, düşüncelerini savunma ve çözüm bulma yeteneklerini geliştirme, zamanlarını etkili, enerjilerini verimli kullanabilmeleri amacıyla İlçemiz Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri arasında Zaman mı bizi Yönetiyor, Biz mi Zamanı Yönetiyoruz konulu münazara yarışması düzenlendi. 12-A ve 11-A sınıfları arasında kıyasıya geçen yarışmayı "Zaman Bizi Yönetiyor" tezini savunan 11-A sınıfı kazandı.