KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kitap Okuma Yarışmasının Birincisi Resul Bostancı
![Kitap Okuma Yarışmasının Birincisi Resul Bostancı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/21161246_resul.jpg)
Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen kitap okuma yarışmasında, İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi evde eğitim öğrencisi Resul BOSTANCI, 34 öğrenci arasından birinciliği elde etti. Resul BOSTANCI, kitap okumayı çok sevdiğini söyledi. BOSTANCI, engelim kitap okumaya ve bir iş görmeme engel değil, hem dersimi çalışıyorum hem de boş zamanlarımda kitap okuyorum dedi.