KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kasım Ayı DÖGEP Toplantısı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Kasım ayı toplantısı düzenlendi.![Kasım Ayı DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24114028_3index.jpg)
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Kasım ayı toplantısı online olarak düzenlendi. Toplantıda; "Çocuk ve genç psikolojisi, ergenlik dönemi sorunları, ergenlerle etkili iletişim, Modern çağda yeni neslin duygu, düşünce ve davranışlarını anlamak" konuları üzerinde duruldu.