KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanlara Mektup

Hanönü Kaymakamı İbrahim Şenkon’un destekleri ile ilçede eğitim gören tüm öğrenciler Mardin Nusaybin ve Hakkari Yüksekova’da terörle mücadele eden kahraman asker ve polislere mektup yağdırdı.
Kahramanlara Mektup

Başlatılan proje ile öğrenciler vatanımızı terörden temizlemek için gece gündüz canları pahasına mücadele veren kahramanlarımıza duygularını döktüğü mektupları kaleme aldı ve Müdürlüğümüze teslim etti. Müdürlüğümüze teslim edilen mektuplar Mardin Nusaybin- Hakkari Yüksekova İlçe Jandarma Komutanlıklarına gönderildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Demirkıran bu projeye hayat veren Kaymakam İbrahim Şenkon’a teşekkürlerini dile getirirken, vatan millet sevgisi ile kahraman ağabeylerine mektuplarıyla bir nebze olsun destek veren tüm öğrencilerini kutladı.
İlçe Kaymakamı İbrahim Şenkon ise birlik ve beraberlik mesajı verirken terörle mücadele ederken şehit düşen kahraman asker ve polislere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, mücadelede canları pahasına devam eden kahramanlarımıza başarı muvaffakiyeti temennilerini dile getirdi.

11-05-201611-05-2016

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.