KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim Haftası Programı
2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı İlçemiz Atatürk Meydanında gerçekleştirildi.![İlköğretim Haftası Programı](/meb_iys_dosyalar/2020_09/16161143_Manset.jpg)
Tören; yeni tip Korona Virüs salgını tedbirleri sebebiyle sınırlı katılımcı ile düzenlendi. Törene; İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN, Şube Müdürü İhsan KORKMAZ ve okul müdürleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.