KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlamaları

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlamaları İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulu bahçesinde düzenlenen törenle gerçekleşti.
İlköğretim Haftası Kutlamaları

19 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 10.00’da İlçe Kaymakam Vekili Ercan ÇİÇEK, Belediye Başkanı Serkan UÇAR, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Ali GÜNGÖR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurum ve okul müdürleri, öğretmenler, kamuda görevli diğer yöneticiler ile temsili öğrenci grubundan oluşan heyetle birlikte Ş.F.K. İlkokulu bahçesindeki Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğünce çelenk konuldu, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimiz için saygı duruşunda bulunularak “İstiklal Marşı” okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşma Ş.F.K. İlkokulu Müdürü Fatih ATLI tarafından yapıldı. Eğitim bölgesi ve Öğretmenler adına konuşmayı Ş.F.K. İlkokulu Sınıf Öğretmeni Güllizar UÇAR yaptı. İlkokul öğrencileri tarafından günün anlam ve önemini belirten şiirler okundu.  Bir grup 4. Sınıf öğrencisi tarafından bir grup okul öncesi ve bir grup 1. Sınıf öğrencisine “okula hoş geldiniz” çiçeği sunuldu.

 

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.