İlçemizde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı
![İlçemizde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_22172444_19mays6.jpg)
İlçemizde 19 Mayıs Atatür´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçemizdeki kapalı spor salonundaki voleybol turnuvası final maçıyla başlayarak güreş müsabakaları ve masa tenisiyle devam etti.Voleybol ve masa tenisi turnuvalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları ilçemiz Kaymakaı Mustan Barış İŞLER ve Belediye Başkanı Serkan UÇAR tarafından verildi.Ayrıca Hanönü Belediye spor kulüp başkanı Mehmet ARSLAN tarafından Hanönü spora desteklerinden dolayı İlçemiz Kaymakaı Mustan Barış İŞLER´e ve Belediye Başkanı Serkan UÇAR´ a plaket verildi.Kupa ve plaket töreninden sonra yemek ikramının akabinde 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları sona erdi.