KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulunda Kermes Düzenlendi
İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin katkılarıyla okul kermesi düzenlendi.![İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulunda Kermes Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26092026_Kermes.jpg)
Öğretmenlerin, velilerin ve öğrencilerin gönüllü katılımları ve emekleriyle Şehit Faruk Karagöz İlkokulu bahçesinde Kermes düzenlendi. 23 Nisan törenlerinin ardından başlayan ve 24 Nisan Çarşamba günü sona eren Kermese Halk büyük ilgi gösterdi.