KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ, GELECEĞİNİ KONUŞTU

İlçemizde ´Hanönü Geleceğini Konuşuyor´ konulu çalıştay  düzenlendi.
İLÇEMİZ, GELECEĞİNİ KONUŞTU

İlçemizde ´Hanönü Geleceğini Konuşuyor´ konulu çalıştay  düzenlendi. İlçemiz Kaymakamı Salih ÇİĞDEM çalıştayda yaptığı konuşmada, Hanönü´nün ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel bir değişim içerisinde olduğunu söyledi ve "etkilerini hissetmeye başladığımız bu değişimin planlı, kalkınma odaklı, tüm değerlerimizi koruyan, yerel kapasiteyi geliştiren, çok yönlü ve sürdürülebilir bir gelişime dönüşebilmesi için henüz yolun başındayken atılması gereken adımlar olduğunu düşünüyoruz, bu çalıştay siz değerli paydaşlarımızın katılımıyla, katkılarıyla hayata geçebilir ve amacına ulaşabilir" dedi.

Çalıştaya İlçemiz Kaymakamı Salih ÇİĞDEM, Belediye Başkanı Serkan UÇAR, Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Saim ATEŞ,  Prof. Dr. Ömer KUÇEK, Yrd. Doç. Dr.  Servet KEFİ, Yrd. Doç. Dr. Aydoğan AYDOĞDU, Yrd. Doç. Dr. Nur BERLİKAYA, Yrd. Doç. Dr. Ramazan ALABAŞ, daire amirleri akademisyenler, sivil toplum örgüt temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.