KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE ANİMASYON FİLM ETKİNLİĞİ

Hanönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne kazandırılan konferans salonunda Şehit Faruk Karagöz İlkokulu 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerine animasyon film gösterimi yapıldı.  
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE ANİMASYON FİLM ETKİNLİĞİ

Öğrencilerin serbest etkinlik saatinde düzenlenen gösterimde öğrencilerin mutlulukları gözlerine yansıdı. İlk kez dev bir ekranda sinema izlediğini söyleyen bazı öğrenciler başka zamanlarda yine film izlemek istediklerini söylediler.  Film çıkışı mutluluklarını dile getiren öğrenciler; öğretmenlerine, okul idarecilerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN´a teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte animasyon filmi izledik. Çocuklarımızın kahkahaları arasında mutluluklarına şahit olmak çok güzeldi. Öğrencilerimizi hem eğitim yönüyle hem de sosyal ve kültürel yönleriyle hayata hazırlamak, onların başarılarına başarı katacaktır. İlçemizde oluşturduğumuz bu konferans salonu bu amacımıza ulaşmamıza büyük bir destek sağlayacaktır. Salonun oluşturulması aşamasında emeği geçen herkese teşekkür eder, öğrencilerimize  başarılar dilerim."  dedi.

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

 

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.