KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"HANÖNÜ OKUYOR" 2. ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI PROJESİ
Hanönü Okuyor" Ödüllü Kitap Okuma Yarışması ile öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, velilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve aile eğitimi sağlamak,Hanönü İlçesinde sürdürülebilir bir akademik başarıyı tesis etmek, hayat boyu okuyan nesiller yetiştirmek, okuma kültürünü kurum kültürü haline getirmek, öğrencilerimize değerler eğitimi kapsamında örnek davranışları tanıtmak ve kendine güven duygusunu geliştirmek, etkili düşünmeyi sağlamak, milli, manevi ve kültürel değerlerimizin tanıtılması, kazandırılması ve pekiştirilmesini sağlamak hedeflenmiştir. Projeye ait bilgiler ekteki metinde bulunmaktadır.![](/meb_iys_dosyalar/2023_01/04111703_kitap_okuma_resim_MANYET_AYARLANMIY_SON.jpg)
PROJE METNİ /meb_iys_dosyalar/2023_01/04111927_HANONU_OKUYOR_PROJE_SON_HALY.docx
BAŞVURU DİLEKÇESİ /meb_iys_dosyalar/2022_02/24092535_Veli_Kategorisi_BaYvuru_Dilekcesi.docx