KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"HANÖNÜ OKUYOR" 1. Ödüllü Kitap Okuma Yarışması Projesi
Hanönü Okuyor" Ödüllü Kitap Okuma Yarışması ile öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, velilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve aile eğitimi sağlamak,Hanönü İlçesinde sürdürülebilir bir akademik başarıyı tesis etmek, hayat boyu okuyan nesiller yetiştirmek, okuma kültürünü kurum kültürü haline getirmek, öğrencilerimize değerler eğitimi kapsamında örnek davranışları tanıtmak ve kendine güven duygusunu geliştirmek, etkili düşünmeyi sağlamak, milli, manevi ve kültürel değerlerimizin tanıtılması, kazandırılması ve pekiştirilmesini sağlamak hedeflenmiştir. Projeye ait bilgiler ekteki metinde bulunmaktadır.![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/21233011_kitap_okuma_afiY.jpg)
Yarışmaya başvurmak isteyen veliler aşğıdaki linkte verilen başvuru dilekçesi ile Müdürlüğümüze veya öğrencisinin bulunduğu okul müdürlüğüne başvuruda bulunabilirler.
Proje Metni /meb_iys_dosyalar/2022_02/24101333_HANONU_OKUYOR_PROJE_METNY.docx
Başvuru Dilekçesi /meb_iys_dosyalar/2022_02/24092535_Veli_Kategorisi_BaYvuru_Dilekcesi.docx