KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HANÖNÜ ÇPAL OKUYOR…

  Hanönü Kaymakamlığı destekleri ile kütüphaneler haftası kapsamında Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri arasında ödüllü kitap okuma projesi hayata geçirildi.  
HANÖNÜ ÇPAL OKUYOR…

Bu kapsamda lisemizde eğitim gören tüm öğrencilere İlçe Kaymakamımız İbrahim ŞENKON’un bizzat seçtiği  kitaplar okul kütüphanesinde dağıtıldı. İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahimŞENKON "Okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığını kazandırmak, okuduğunu anlamak ve düşüncelerini yazıya dökebilme becerisini geliştirmek üzere ilçemiz genelinde kitap okuma projesi başlattık. Kendi adıma Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesinde eğitim gören 100 öğrenciye kitap hediye ettik." dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan DEMİRKIRAN kaymakamımıza teşekkürlerini dile getirirken, düzenlenen proje kapsamında seçilen 3 kitaptan kitap okuma yarışması düzenleneceğini, dereceye girenlerden birinci olan öğrenciye yarım altın, ikinciye çeyrek altın, üçüncüye ise gram altın verileceğini söyledi. Okul müdürü Fatih ÖZBAY ise proje destekleri için İlçe Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürüne teşekkürlerini iletirken, tüm öğretmen arkadaşlarımla projenin yürütücüsü olarak projeyi en verimli şekilde sonuçlandıracaklarını ifade etti.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.