KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ekim Ayı DÖGEP Toplantısı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Ekim ayı toplantısı düzenlendi.![Ekim Ayı DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_10/27115407_3dogep.jpg)
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Ekim ayı toplantısı İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlendi. Toplantıda; Uzaktan eğitim sürecinde öğretmen ve velilerin işbirliği, öğrenci motivasyonu konuları üzerinde duruldu.