KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE HANÖNÜ ÇPAL FARKI...

2016 ÖSYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI..
EĞİTİMDE HANÖNÜ ÇPAL FARKI...

Hanönü Çok Programlı  Anadolu Lisesi Müdürü Fatih ÖZBAY yaptığı açıklamada, "Sonuçlara göre okulumuz mezunlarında tercih yapan tüm öğrencilerimiz üniversiteye yerleşti. Yerleştirme sonuçları bizi çok mutlu etti. Öğrencilerimiz yüksek puanlar alarak çok güzel ve geleceği olan programlara yerleşti. ÇPAL olmamıza rağmen  mimarlık, mühendislik, öğretmenlik gibi yüksek puanlı bölümlerin kazanılması okulumuzun kalitesini bir kez daha gösterdi. Bu başarının sağlanmasında oluşturulan bireysel koçluk sistemi ve hafta sonu kurslarının öneminin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Öğretmenlerimiz koçluğunu yaptığı öğrencilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek çözüm odaklı çalıştılar. Bu motivasyonla sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz çok güzel sonuçlarla emeklerinin karşılığını aldılar." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Demirkıran yaptığı açıklamada, "Dershanelerin kapatılması sonucu  Bakanlığımız emri ile Destekleme ve Yetiştirme Kursları okullarımızda açılmış olup, hafta sonları ve akşamları öğrencilerimiz velilerimizin de desteğiyle bu kurslara ücretsiz olarak devam ettiler ve güzel bölümlere yerleştiler. Bu başarının oluşmasında emeği geçen ve özveri ile çalışan idareci ve öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür eder, öğrencilerimize üniversite eğitimlerinde başarılar dilerim." dedi

 

 15-08-2016

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.