KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Toplantısı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında toplantı düzenlendi.
DÖGEP Toplantısı

İlk toplantısı 29/10/2018 tarihinde Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan sevgi, şevkat, merhamet, saygı, azim, kararlılık, sabır, sebat ve fedakarlık değerleri ve kavramları konusunda düzenlenen Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının Kasım ayı toplantısı Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda 16/11/2018 tarihinde düzenlendi. Toplantıda, eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan, yıllarca öğrenci yetiştirmiş/yetiştirmekte olup eğitime adanmış bir hayat yaşayan ya da bu uğurda mücadele verirken şehit olan öğretmenlerimizin örnek hayatları ve eğitim çalışmaları konusunda Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Muhammet Emin ARSLAN tarafından bilgilendirme yapıldı.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.