KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Kapsamında Nisan ve Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı DÖGEP kapsamında, etkili bir rehberlikte olması gereken ilkeler, öğrencinin ilgi,istidat ve kabiliyetlerinin keşfedilmesi için yapılması gerekenler ve doğru yönlendirme konularında söyleşi tarzında toplantı yapıldı. Yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V. Serkan ERTÜRK ile ilçede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı.![DÖGEP Kapsamında Nisan ve Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2022_05/25161425_dogep_manYet.jpg)