KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİR TEBESSÜM İÇİN

Hanönü Kaymakamlığı SYDV Başkanlığı ve Müdürlüğümüz iş birliği ile düzenlenen proje kapsamında 40 öğrenci ile çeşitli etkinlikler yapıldı.
BİR TEBESSÜM İÇİN

Hanönü Kaymakamlığı SYDV Başkanlığı ve Müdürlüğümüz iş birliği ile düzenlenen proje kapsamında 40 öğrenci öncelikle il merkezindeki bir sinema salonunda animasyon filmi izledi. Daha sonra öğrencilere bir restoranda yemek ikram edildi. Yemek sonrası İlçemiz Kaymakamı Salih ÇİĞDEM bütün öğrencilerle tek tek sohbet etti. Öğrencilere kendi yaş gruplarına göre kitap hediye edildi. Programa İlçemiz Kaymakamı Salih ÇİĞDEM, Belediye Başkanı Serkan UÇAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan DEMİRKIRAN, Vakıf Müdürü Birgül YILMAZ, Vakıf çalışanları ve bir grup öğretmen katıldı. Programın ardından öğrencilerle birlikte pasta kesildi. Kaymakamımız Salih ÇİĞDEM bu proje ile öğrencilerin güzel bir gün geçirmesini sağlayarak, sosyal ve kültürel yönlerini gelişmesine yardımcı olmak ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçladıklarını belirtti. Hayatlarında ilk defa sinemaya giden bazı öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okundu.

Böyle güzel bir gün geçirilmesinde emeği olan herkese teşekkürlerimizi borç biliyoruz.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.