KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aralık Ayı DÖGEP Toplantısı
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Aralık ayı toplantısı düzenlendi.![Aralık Ayı DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/30220823_24114028_3index.jpg)
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Aralık ayı toplantısı online olarak düzenlendi. Toplantıda; "Eleştirel düşünme, çıkarım yapma, analiz ve sentez, yorumlama gibi üst düzey zihinsel becerilerin kazandırılması." konuları üzerinde duruldu.