KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'nci Yıldönümü Kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramının 101. yıl dönümü İlçemizde coşkuyla kutlandı. 30.08.2022 Çarşamba günü saat 09.30'da Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı'nın çelenklerinin sunulması ile başlayan tören; saygı duruşu, istiklal marşımızın okunması, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Kahraman Türkmen tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Törene İlçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.![30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'nci Yıldönümü Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2023_09/05154847_1.jpg)