KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı
Öğretmenler günü münasebetiyle İlçemizde kutlama programı düzenlenecektir.![24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21140530_davetiyeweb.jpg)
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul ettiği ve Öğretmenler Günü olarak kabul edilen 24 Kasım günü İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulu bahçesinde düzenlenecek törenle kutlanacaktır. Kutlama töreni saat 16.00´da başlayacak olup emekli ve çalışan tüm öğretmenlerimiz ve halkımız programa davetlidir.