KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı.![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26090127_Manset.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtı´na çelenklerin sunulması ile başlayan tören İlçemiz Şehit Faruk Karagöz İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliklerle devam etti. Törene Protokol üyelerinin yanısıra halktan da yoğun katılım oldu.