KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı DÖGEP Aralık-Ocak Ayı Toplantısı yapıldı.
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı DÖGEP kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerinde öğretmenlik mesleğinin temel değerleri, mesleğin itibarı ve etik ilkeleri (sevgi şefkat, merhamet, saygı, heyecan, azim, kararlılık, sabır, fedakarlık...) ile Hz. Muhammed (s.a.v.)' in eğitim anlayışı ve eğitim metodları konuları üzerine toplantı yapıldı. Yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V. Serkan ERTÜRK ile ilçede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı.![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı DÖGEP Aralık-Ocak Ayı Toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30095208_DOGEP_AralYk_OCAK.jpg)