KASTAMONU
HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı. İlçemiz Atatürk Meydanında Atatürk Anıtına Hanönü Gençlik ve Spor Müdürlüğü çelenginin sunulması ile başlayan tören; saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması ve şiirlerin okunması ile devam etti. Covid-19 salgınının önlenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla okullarımız 19 Mayıs Kutlama Programlarını çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.