KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. yıldönümü, Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikle kutlandı.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi

Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören, Müdürlüğümüz Konferans Salonunda devam etti. Program kapsamında; günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Sınıf Öğretmeni Özlem YILDIRIM yaptı. Öğrenciler tarafından günün anlam ve önemine uygun şiirlerin okunmasının ardından, Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından "Kurtuluş" adlı oryantasyon sergilendi, Çanakkale kahramanlarının anıları aktarıldı, "Çanakkale" adlı oryantasyon sergilendi, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Seyfullah ZORLU tarafından hazırlanan sinevizyon gösterimi yapıldı, Müzik Öğretmeni Zehra DİNÇER eşliğinde koro sergilendi. Tören; resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

Hanönü Mahallesi Ali Sakallı Caddesi No 24 Kat2 37450 Hanönü / Kastamonu - 0 366 497 51 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.